מה נוכל לעשות עבורך?

מערכות לאינטגרציה

הקמת תהליכי אוטומציה וחיבורם למערכות התפעול השונות בעסק שלך, יכולים לייעל ולהעלות את תפוקתו בצורה משמעותית. חיבור כלל המערכות בעסק כך שירגישו כמו "מערכת אחת" שתמיד עובדת במינימום התעסקות, יכולה לחסוך לך זמן יקר- החל ממערך השיווק ואיסוף הפניות הנכנסות מכל פלטפורמה שבה העסק מוצג ועד חיבור תהליכי עבודה וגביה שמאפשרים לכל העוסקים במחלקות השונות (או לעוסק יחיד שעושה הכל), להוריד את כמות התפעול שנדרשת לעשות ולפנות זמן יקר להתמקד במה שהעסק עושה הכי טוב שזה- את העבודה עצמה.

ישנן סיבות רבות שבגללן חברות ועסקים רבים משקיעים זמן יקר ומשאבים רבים במעבר לתהליכי אוטומציה. הזמן וההתייעלות הם הגורמים העיקריים, אך גם נוחות השימוש והמחשבה שמאחורי התהליכים המתחילים באפיון מעמיק של הצרכים וקהל היעד שיעבוד עם האוטומציה על מנת שגם תיתן את הפתרון הטוב ביותר לצורך שלשמה היא תוכננה, וגם תעבוד בצורה נוחה ונעימה לעבודה שתאפשר המשכיות ביצוע והתמדה למשתמש.

מענקיות תקשורת ועד לעסקים קטנים

לאן שלא נסתכל- האוטומציה מסביבנו, החל מהפעולה הפשוטה ביותר כמו להדליק את הדוד ועד לקביעת תור לרופא, אנו אפילו "מצפים" לה כבר ולמדנו לקבל אותה כמובנת מאליה בכל הנוגע לחיי היום יום, לכן זה לא מפתיע לשמוע שבתחום העסקים ישנם אינספור פתרונות המתאימים לכל עסק ולכל שלב בחיי המותג. לדוגמא- 

  • ֹחיבור מערכת לידים ל CRM או למערכת דיוור- איסוף נתונים מכל פלטפורמות השיווק של העסק למערכת אחת והמשך טיפול בה. 
  • חיבור מערכת סליקה והנהלת חשבונות- להפקת חשבוניות וניירת בצורה אוטומטית.
  • חיבור מערך ERP וניהול מלאי חנות אינטרנטית- סנכרון מערך ניהול המחסן הלוגיסטי והתאמת מלאי המחסן בזמן אמת להצגה באתר חנות. 
  • הקמת צ'ט בוט לשיווק או לתמיכה תכנית. 

מערכות שאנו מתממשקים אליהן