תיקון וביצוע שינויים באתר קיים

תיקון וביצוע שינויים באתר קיים

רובוט שדרוג אתר

כל עסק צריך אתר היום, אולם חשוב לדעת שאתר טוב באמת, צריך להישאר מעודכן עם השינויים והחידושים שיוצאים כל הזמן. הנה שלוש סיבות שיסבירו לכם מדוע חשוב לשדרג את האתר שלכם מדי תקופה.

נראות

כמו בבגדים, כמו במכוניות, כמו בטלפונים ניידים, כך גם בעיצוב אתרי אינטרנט האופנות מתחלפות מדי פעם. הגולשים אולי לא תמיד ידעו להסביר את זה לעצמם, אבל כשהם יראו אתר מיושן, הם יזהו זאת. בנוסף, ככל שחולפות השנים, המגמה היא שמרבית הגלישה באינטרנט נעשית דרך טלפונים ניידים. משום כך, אם האתר שלכם הוא אתר ישן, הוא כנראה לא אופטימלי לגלישה בנייד (מה שנקרא, לא ״רספונסיבי״), מה שיפגע בחוויית הגלישה של מרבית המשתמשים באתר שלכם, וירחיק מכם לקוחות פוטנציאליים.

קידום האתר באינטרנט

גוגל אינו קופא על השמרים, והאלגוריתם שלו שלו הולך ומשתכלל. הפרמטרים לקידום אתר בגוגל שהיו נהוגים בעבר, לא בטוח שנהוגים כיום. אם אתם רוצים שהאתר שלכם יופיע גבוה במנוע החיפוש, יש לבצע שדרוג שלו כל כמה שנים, כדי להמשיך ולהישאר תחרותיים, ובמיוחד כדאי שהשדרוג יבוצע על ידי מקדם אתרים מנוסה ומקצועי.

אבטחה

בהנחה שהאתר שלכם הוא אתר וורדפרס, התוכנות לבנייה וניהול אתר וורדפרס מתקדמות ומתחדשות כל הזמן. בכל שלוש-ארבעה שנים יוצאת תוכנה חדשה לניהול האתר ותחזוקת האתר, והיא הופכת להיות הסטנדרט החדש: למשל, כיום מרבית האתרים החדשים נבנים באלמנטור. לפני כן, היו בונים בתוכנה בשם בייקרי או visual composer. אם האתר שלכם בנוי בבונה ישן, כנראה שאתם לא יכולים לשדרג את התוספים שלכם בהתאם לעדכונים החדשים שיוצאים. התוצאה היא שהאתר שלכם חשוף לפריצות אבטחה: בכל פעם שיוצא עדכון תוסף או תוכנה, האקרים שונים עוברים על השדרוגים ולומדים אותם כדי לעשות להם Reverse Engineering: הם זיהו מה שודרג בגרסה החדשה, ומסיקים מזה לגבי פרצת אבטחה בגרסה הקודמת, בדרך הזו, הם יכולים לפרוץ למי שטרם שדרג את התוסף באתר שלו.

Open chat