בניית אתר תדמית

בניית אתר תדמית

אתר תדמית לעסק משמש לרוב ככרטיס הביקור המורחב של העסק, בו אנו יכולים להציג אודות מורחב עלינו ועל הצוות שלנו, מידע מפורט על השירותים שהעסק מעניק ומבודל מאחרים, להציג תיק עבודות ולקוחות מרוצים מהן וכמובן פרטי יצירת קשר עמנו שילוו את הגולש בכל רגע נתון ויאפשרו לו תקשורת מהירה.

כיום ישנן הרבה פלטפורמות להקמת אתר תדמית לעסק, המובילות בינהן הן- וורדפרס (WordPress), וויקס (Wix), פלטפורמות קוד סגור של חברות הפרסום הגדולות כגון דפי זהב (מבוססות קוד Dot-net\Dot-x) ועוד פלפורמות.

אנו מתמחים בהקמת אתרים נוחים והגיוניים לניהול משתמש קצה וכל לקוח באשר הוא. בין אם בהתאמה אישית או בהתאמה לצורכי הזנה של הלקוח, ואף לדרישת לקוחות מתקדמים עם יכולת טכנית גבוה- אנו לעיתים מקימים אתרי וורדפרס ומלמדים ומלווים את הלקוח למשך תקופה- בה הוא מקים לעצמו עמודים חדשים: פשוט כי הוא יכול! 

התהליך מתחיל באפיון ראשוני של תכולת האתר, שליחת רפראנסים ואתרים דומים להשראה, או בעיצוב מלא מאפס בו תוגדר שפה גרפית ייחודית לאתר, לאחר מכן הבניה וסבבי התיקונים – עד לקבלת תוצאה מעולה ומוסכמת על ידי הלקוח והעליה לאוויר כמובן.

נשמח לסייע בהקמת אתרכם החדש!

היום כבר ידוע לכל- אם אתה לא ברשת אתה לא קיים. בניית אתרים התפתחה מאוד בשנים האחרונות וישנה דרישת סף מכל עסק מקצועי שיהיה לו אתר. נכון- לא לכל עסק חייב שיהיה אתר אינטרנט מפוצץ, אבל ברוב העסקים והשירותים במקצועות החופשיים- חשוב לנו להכיר את האדם העומד מאחורי השירות, באם זה עורך דין או מאמן כושר- האמינות שהוא משדר חשובה לנו להתחילת ההתקשרות איתו וההתרשמות הראשונית, ולכן בניית אתר אינטרנט שמציג בצורה ברורה את השירותים שלנו ואת הניסיון שלנו בתחום, יכולים להיות גורם מכריע בבחירת הלקוח בנו- כנותני שירות. 

בניית אתר היא כמו לבנות בית- אין מחיר מדף, ישנם קווים מנחים וחובה לערוך אפיון מסודר המפרט את כלל דפי ושימושי האתר. בניית אתר אינטרנט יכולה להתחיל מאזור 3,000 ש"ח להקמת אתר עם עמוד אחד ועד 5,000-6,000 ש"ח לאתר תדמית מלא ו"פשוט" שעונה לרוב הצרכים של רוב העסקים, לעומת אתר תדמית מעוצב מאוד או עם אפשרויות אחרות מלבד הצגת מידע ובלוג ויכול להגיע לכ- 12,000-15,000 ש"ח לאתר תדמית מאוד מעוצב ובעל תכונות מרובות. אתר חנות יכול להתחיל מאזור 8,000 ש"ח ויכול להגיע גם ל- 100 א"שח, כשרוב החנויות ה"פשוטות" יעלו בסדר גודל של כ- 15,000 ש"ח שיענו לרוב הצרכים. 

אתרי תדמית לדוגמא

לקוחותינו היקרים