כרטיס ביקור דיגיטלי – אתר one page

כרטיס ביקור דיגיטלי – אתר one page

בשנים האחרונות אנו שומעים הרבה על כרטיס ביקור דיגיטלי ואתר One Page' בו כל התוכן מוצג כבר בעמוד הבית, שניהם דרך מצויינת להציג ללקוחותינו את כל הפרטים החשובים כבר מהמבט הראשון.

המונחים מתייחסים לדבר דומה אבל מעט שונה, בעוד שכרטיס ביקור דיגיטלי מציג לרוב רק פרטי צור קשר ומידע מאוד בסיסי על העסק, אתר One Page, מציג מידע מורחב ויותר גרפי.

ה"עמוד" הוא אתר וורדפס לכל דבר ועניין- מה שאומר שיש אפשרות להוסיף עוד דפים לאתר, ובכלל כמה עמודים שנרצה בעתיד. מה שהופך אתר ל One Page או לכרטיס ביקור- זאת בעצם צורת התצוגה שבה או שמוצג כלל המידע כמעט ללא גלילה בכפתורים (כמו רוב כרטיסי הביקור) או שהתפריט גולל את הגולש שמקיש על הפריטים בו לאזור בעמוד בו מוצג התוכן ולא לתוך קישור של עמוד פנימי נפרד (מבנה אופייני לאתר One Page), שלא כמו תפריט באתר "מלא" של מספר עמודים בו לחיצה על פריט מובילה לעמוד ייעודי של התוכן המבוקש.

ההבדל היחידי מאתר "מלא" הוא שאנו מציגים את כל המידע באותו העמוד – בין אם זה פרטי צור קשר, טקסט אודות וכו', כך שקישורים לעמודים פנימיים יוצגו בתוך העמוד עצמו- ולא מהתפריט. למשל- אתר One Page או כרטיס ביקור יכול למשל להכיל בלוג מאמרים, מה שנחוץ לכל מי שרוצה לעלות בדירוג האתר במנועי חיפוש ולכן יוצגו מאמרי הבלוג ישירות בעמוד הבית- בתוך גלריה, שכשמקישים על אחד המאמרים לקריאה מופנים לעמוד המאמר (לו כתובת ייחודית ואפשרויות שיתוף) ומשם מדפדפים לעמודים אחרים בבלוג.

כרטיס ביקור דיגיטלי ואתרי One Page מתאימים לבעלי מקצוע מנוסים שחפצים רק בנוכחות מרשימה כמו גם לעסק מתחיל או של אדם אחד, שאין להם תוכן רב להציג וצריכים רק כרטיס ביקור לפרטי צור קשר ולהצגת מידע בסיסי.

כרטיסי ביקור ואתרים לדוגמא

לקוחותינו היקרים