כתיבה ופרסום של מאמר חדשותי

כתיבה ופרסום של מאמר חדשותי

כתיבה לאתר חדשותי

בין אם זה מיועד להתפרסם באתר חדשות גדול או מקומון, במדור "דעות" ממומן או במסגרת יח"צ, כתיבת מאמר חדשותי הוא הפתרון ההולם למיתוג העסק שלך בצורה נכונה, המתאימה לערכי המותג. מאמר הכתוב בצורה איכותית, יבליט את היתרונות שהעסק שלכם מציע, ויכול לשמש לשיווק מתמשך אפילו לאורך שנים: בכל פעם שמישהו יחפש את שם העסק שלכם בגוגל, סביר כי אחת התוצאות הגבוהות שייתקל בהן תהיה אותו מאמר חדשותי. כמו כן, כתבה באתר חדשות יכולה לשמש ככלי מעולה להכנסת תנועה לאתר, דרך פלטפורמות להמלצת תוכן כמו Taboola או Outbrain.

בשונה ממאמר המיועד בעיקר לקידום אורגני-SEO, מאמר חדשותי מציע מידע רלוונטי ועדכני על בית העסק. יחד עם זאת המאמר מקושר לזמן, או לתקופה (קרי, יש לו ״עילה אקטואלית״, הצדקה מסוימת לפרסום שלו) ויכול לשקף זווית מעניינת על בית העסק, ועל האנשים העומדים מאחוריו בנקודת זמן ספציפית. הכותבים שלנו ישאלו אתכם שאלות מנחות, ויידעו לחדד את הנקודות החשובות לצורך הבלטת היתרון של העסק שלכם, תוך שמירה על חזית חדשותית והקפדה על עילה אקטואלית כזו או אחרת לפרסום המאמר. בו בזמן, הכנסת קישור לאתר שלכם מאתר חדשות מוביל, מחזקת מאד (מאד!) את האתר שלכם בגוגל, שהרי ככל שהאתר המפנה מדורג גבוה יותר מבחינת pagerank, כך האתר שלכם יקודם גבוה יותר בגוגל.

כיצד כותבים מאמר חדשותי לאתר חדשות?

האנשים שעומדים מאחורי הסיפור של העסק הם ה-עסק, ולכן חשוב לבצע ראיון מקדים טרם כתיבת המאמר. הראיון המקדים חשוב בעיקר כדי ללמוד ולעצב את ה"טון והשפה" שהעסק רוצה לשדר, וכן גם בכדי לאפשר לכותב להבין בצורה הטובה ביותר את מטרת כתיבת המאמר, המסרים שחשוב להבליט, קהל היעד הרלוונטי, וצורת ההגשה הנדרשת, על מנת לעורר אצל הקורא הזדהות עם המותג שלך. בסופו של דבר, המאמר אמור לספר סיפור אודות המותג, המשקף את הערך המוסף עבור הקורא, מבלי שירגיש שניסו למכור לו משהו.

בכתיבה לאתרי חדשות, חשוב לזכור שמעבר לכך שמאמר חדשותי חייב להיות ענייני הכתוב בטון ובצע הנכון, המאמר חייב לעבור את עיני העורך הראשי. הוא שמחליט אם המאמר מתאים והולם לפרסום באתרו. לכן יש להקפיד על כתיבת קומוניקט מקוצר טרם הגשת המאמר, הכתוב באופן הנכון תוך שמירה על מבנה כותרות (ראשית ומשניות) ועל כתיבה שאינה רק שיווקית, אלא עניינית ורלוונטית לקוראים.

לקוחותינו היקרים