התממשקות למערכות דיוור ואוטומציות

התממשקות למערכות דיוור ואוטומציות

email automation

אחת מן האסטרטגיות השיווקיות המאפשרות להגדיל מכירות והמרות דרך אוטומציה, היא יצירת התממשקות של מערכות העסק השונות עם מערכות דיוור בצורה אוטומטית. הכוונה היא לייצר מערכת אוטונומית וחכמה, שיודעת לשלוח מסרים שיווקים במייל, בהודעות סמס, דפי נחיתה, מסעות שיווקיים וכדומה, בצורה מותאמת אישית לכל לקוח.

תחשבו על מיילים שמכילים מסר שיווקי מותאם אישית לנמענים, אשר נשלחים באופן אוטומטי ללקוח בלי שאף אחד נתן פקודה: למשל, נניח שלקוח אהב מוצר מסוים, עזב את החנות שלכם ולא נכנס זמן מה. המערכת יודעת את פרטי הלקוח, יודעת את היסטוריית הרכישות שלו, ובהתאם לביג דאטה שהיא אוספת כל הזמן דרך מערכת ה-CRM, גם יודעת שלקוחות מן הסוג הזה עשויים בסבירות גבוהה לרכוש מוצר מסוים. הטריגרים הללו יגרמו למערכת לשלוח מייל שמציע ללקוחות שעונים על הקריטריונים את אותו מוצר שהם עשויים לאהוב. אחוז מסוים מהם יגיע להמרה, וזהו: המערכת עובדת בשבילנו ומייצרת עבורנו מכירות.

מערכת דיוור חכמה יודעת להשתמש בנתונים של העסק לטובתה, לפלח לקוחות בהתאם לצרכיה, ולשפר את עצמה כל הזמן על ידי תהליכים אוטמטיים, AB Testing וכדומה, שנועדו להגדיל מכירות. המערכת יכולה לאפשר לכם לייצר טריגרים חכמים, שיוכלו לתת לכל לקוח יחס אישי ומותאם, והכל בצורה דינמית ואוטומטית.

לקוחותינו היקרים