שליחת הודעת וואטסאפ לכל מספר 

רוצה לשלוח הודעת וואטסאפ למספר טלפון בלי להוסיף את המספר לאנשי הקשר בטלפון שלך? לפתוח עם עצמך קבוצה בוואטסאפ? או סתם לייצר לעצמך לינק שלחיצה עליו תוביל כל אחד יוכל ליצור איתך קשר מהיר בוואטסאפ כמו פה?

מהיום זה אפשרי! 

איך להשתמש בשירות ממחשב?

  • יש להתחבר לוואטסאפ Web מהדפדפן. (אם מעולם לא השתמשת בוואטסאפ מהמחשב הנה מדריך)
  • כותבים את מספר הטלפון הרצוי בשדה טלפון- ללא קידומת +972. (המערכת תוסיף אותה באופן אוטומטי)
  • לא חובה: אפשר למלא הודעה כבר ישירות שתוזן בשדה ההתכתבות שיפתח, או שלא להזין הודעה וללחוץ על השליחה, ואז רק תפתח שיחה עם המספר שמילאת.
  • לאחר הלחיצה על שליחה, יפתח טאב (לשונית) חדש בדפדפן שמכיל את השיחה. יש ללחוץ על כפתור- , ואז על "השתמש ב- WhatsApp Web", שיפתח את השיחה עם המספר שהוזן לשליחה.
  • כל שנותר הוא ללחוץ "שלח" בשיחה שנפתחה- וההודעה תישלח. 

איך להשתמש בשירות מהנייד?

  • כותבים את מספר הטלפון הרצוי בשדה טלפון- ללא קידומת +972. וללא ספרת ה 0 הראשונה (המערכת תוסיף אותה באופן אוטומטי)
  • לא חובה: אפשר למלא הודעה כבר ישירות שתוזן בשדה ההתכתבות שיפתח, או שלא להזין הודעה וללחוץ על השליחה, ואז רק תפתח שיחה עם המספר שמילאת.
  • לאחר הלחיצה על שליחה, תיפתח השיחה באפליקצית וואטסאפ בצורה ישירה עם הטקסט שהוזן מוכן לשליחה. כל שנותר הוא ללחוץ "שלח" בוואטסאפ.
חשוב לדעת

* השליחה איננה אנונימית- שליחת ההודעה בפועל מתבצעת ע"י מספר הטלפון שלך, רק לאחר לחיצה על כפתור "שלח" בוואטסאפ.

* רק לאחר שליחה של הודעה בפועל למספר הרצוי, תיווצר התקשרות והאפליקציה תשמור את התכתבות. אם לא שלחת מיד את ההודעה ועברת למסך התכתבות אחרת – יש להתחיל מחדש.

* השימוש בשירות באחריות המשתמש בלבד | * השירות מוצע כשירות לציבור, ללא עלות | * השירות רק פותח את ההודעה לשליחה.

שאלות נפוצות

בעיקר כי זה לך חוסף זמן. לפעמים יש לנו צורך לשלוח הודעת וואטסאפ למספר שלא שמור באנשי הקשר, וגם לא תערך איתו התקשרות בעתיד, או שמכל סיבה אחרת לא רצית לשמור אותו באנשי הקשר, ועדיין רצית לשלוח לו הודעת וואטסאפ. בעמוד זה ניתן לחסוך את הזמן שלוקח מרגע השמירה לאנשי הקשר ועד שניתנת האפשרות לשליחת הודעת וואטסאפ לאותו איש קשר, שלעיתים יכול לקחת כמה שניות\דקות טובות.

שירות שליחת הודעת וואטסאפ ישירות מהדפדפן, ללא צורך בשמירה לאנשי קשר הינו בחינם וללא עלות, אינו מצריך התקנה כלשהי. ההודעה נשלחת ממספר הוואטסאפ של המשתמש, ומועברת דרך שירות וואטסאפ Web.

כן, שליחת ההודעה מתאפשרת גם למספר שלך!
לאחר שליחת הודעה לעצמך (למספר הוואטסאפ שלך), יפתח חלון התכתבות עם המספר שלך- לבין עצמך. שימושי מאוד לשמירה של טקסט חשוב או להעברה של תוכן מהמחשב לטלפון ולהיפך.

בהחלט כן! וזה נוח מאוד ועובד טוב. אפשר לפתוח קבוצת וואטסאפ עם המספר נייד של עצמכם- שרק אתם תיהיו בה, ואז לשלוח אליה את ההודעה, אבל זה מיותר מאחר ותוכלו לשלוח באמצעות השירות כאן למעלה- הודעת וואטסאפ לעצמכם ישירות, ללא צורך בפתיחת קבוצה. פשוט יותר, לא?