קניית קישורים מאתרים בדירוג גבוה

קניית קישורים מאתרים בדירוג גבוה

קידום במנועי חיפוש

קידום אורגני SEO הוא מוצר השיווק הארוך ביותר, אך גם המתגמל ביותר עבור העסק שלך. עסקים שנמצאים במקום הראשון בתחום חיפוש גבוה יכולים לקבל עשרות וגם מאות פניות בחודש מהאתר, אבל בדיוק בגלל זה דוקטור גוגל לא ממהר להציב כל אתר בראש מדור החיפוש. חיזוק הקידום האורגני SEO של אתרנו, הוא פעולה איטית ומתמשכת שיש לבצע בצורה מדידה. כל צעד צריך להיות מתועד על מנת שנוכל לדעת מה השפיע לטובה או לרעה על הקידום, למדוד את האפקטיביות שלו ובמידת הצורך- לשפר אותו. ישנם מספר מדדים שבהם גוגל מודדת את אתרנו ודורש שיפור תמידי וזה מדד התוכן וההפניות הנכנסות לאתר.

ישנם מספר מדדים שגוגל בודק את אתרנו ונותן לו ציון לפיהם, ועיקרם ב-4 תחומים: תוכן, בניה איכותית בקוד (מה שנקרא לו "הטכני"), קישורים נכנסים ויוצאים (כמותית ואיכותית), וכמובן התנהגות הגולשים שמעידה על תוכן רלוונטי (נלמדת מפרמטרים כמו זמן שהיה מרובה באתר, צפייה בכמות עמודים גבוה, ואף שליחת טופס צור קשר או התקשרות מלינק חיוג ישיר). כל אלו ביחד מרכיבים את הציון שגוגל יתן לאתרנו (וכמובן שגוגל אינם חושפים איך בדיוק עובד האלגוריתם שלהם, אלא ״רומזים״ על כך במידה כזו או אחרת.

האם יש דרך לגרום לשיפור מהיר בתוצאות הקידום שלך?

כן ולא. אנו לא מאמינים בקיצורי דרך. וגם לך כדאי להיזהר עם פעולות שאנין מקובלות על ידי גוגל (מה שמכונה פעולות Black Hat). אבל, וזה אבל גדול, ישנן מספר פעולות שניתן לעשות על מנת להעלות את דירוג האתר במהירות. אחת מהן היא החלפת קישורים עם אתרים באיכות דירוג גבוה במילת החיפוש אותה אנו רוצים לקדם. למשל, רכישת קישור שיופיע באתר חדשות נחשב (בעיני גוגל ולווא דווקא שמוכר לך) ובעל דירוג גבוה: גוגל מדרג כאמור את הדומיינים של האתרים (DR – Domain Rating), ובתוך הדומיינים, עמודים מסוימים, URL בתוך האתרים (UR – URL Rating). ככל שהקישור שלכם יוצא מדומיין טוב יותר (טוב מבחינת גוגל), ומ-URL איכותי יותר, כך הקישור יתרום לאתר שלכם לעלות גבוה בתוצאות החיפוש.

 

 

לקוחותינו היקרים