הפקת סרטון תדמית לעסק

הפקת סרטון תדמית לעסק

אם תמונה שווה 1,000 מילים, כמה שווה סרטון? 

עולם הווידאו נהפך חלק בלתי נפרד מכל ישות דיגיטלית שמעוניינת להעביר מסרים חזקים, חדים וברורים- במינימום מילים וישר לפנים. זה יכול להיות סרטון אווירה, סרט קצר או הפקה טלוויזיונית ברמה של סרט דוקו. 

מניסיוננו העשיר לאורך השנים בדיגיטל ומחוצה לו, אנו יכולים להעיד שחברה או גוף שמתחיל לעשות ווידאו ומשווק אותו בערוצים הדיגיטליים בצורה נכונה, יכול להגדיל משמעותית את הפניות והחיבור שלו ללקוחותיו הרלוונטיים ביותר, שרואים אותו "נגיש" להם ומדבר אליהם בגובה העיניים שהם משייכים את עצמם אליו, יוצר הזדהות עם המותג ומעל לכל- בידול מנצח מול המתחרים. 

כמו כל פעולה שיווקית מתוכננת- הפקת סרטון תדמית איכותי לעסק, מתחילה בהגדרת מטרות שיווקיות שרוצים להשיג מהסרטון, לאחר מכן כותבים תסריט ומתזמנים את אורך הסרטון המיועד, ההפקה כולה מתנקזת ליום צילום אחד לרוב- אינטנסיבי שמתחיל מוקדם בסביבות 6:00 בבוקר, בוא יוקם הסט, ואת חומרי הגלם לוקחים לעריכה ולאחר הצגה ראשונית ללקוח- תיקונים וסיום. 

תפקידי המפתח בהפקותינו כוללות- השכרת ציוד צילום ותאורה מהמתקדמים בשוק, מפיק, במאי, עוזר הפקה, צלם, איפור, וכמובן לאחר מכן- עורך וידאו מנוסה. 

הפקות נבחרות

לקוחותינו היקרים