כתיבת תסריט וידאו

כתיבת תסריט וידאו

תסריט וידאו

סרטונים שיווקיים וסרטי תדמית הפכו להיות כלי בשימוש רווח. מעבר האינטרנט והרשתות החברתיות לוידאו, סחפו אחריהם עסקים גדולים וקטנים כאחד להפקה ויצירת תכני וידאו למיתוג העסק. עולם הווידאו נהפך חלק בלתי נפרד מכל ישות דיגיטלית שמעוניינת להעביר מסרים חזקים, חדים וברורים. בין אם מדובר בסרטון אווירה, תדמית, סרט קצר או הפקה טלוויזיונית כגון סרט דוקו, השילוב בין תסריט וידאו והפקת צילום או אנימציה איכותיים יוצר את  הסרטון המושלם.

כמו כל פעולה שיווקית מתוכננת, הפקת סרטון תדמית איכותי לעסק, מתחילה בהגדרת מטרות שיווקיות שרוצים להשיג מהסרטון. לאחר מכן, שלב כתיבת תסריט, המתוזמן על פי אורך הסרטון המיועד, וממשיך בהפקה של יום צילומים או עיצוב אנימציה על פי בחירתך. שלב הכתיבה הוא השלב הקריטי עליו מושתת כל הסרטון. בתהליך הכתיבה מזקקים את המסרים השיווקיים בשפה הפונה אל קהל היעד הרצוי, במטרה לייצר חיבור אישי ומעורבות בקרב הצופה.

תסריט איכותי חייב להיכתב על פי כללי הכתיבה והשיווק על מנת להיות ענייני עבור קהל היעד ובכדי לתקשר ״בגובה העיניים״. הכותבים המיומנים של שקוף מדיה, ילוו אתכם בכל תהליך הפקת הסרטון, ובפרט בתהליך כתיבת תסריט וידאו. אנו נסייע לך בגיבוש אסטרטגיית תקשורת שיווקית הרלוונטית לעסק שלך, נבנה תסריט הכולל את המסרים השיווקיים הבולטים ותואם את מטרות סרטון הוידאו ונכתוב תסריט איכותי ויצירתי לסרטון היוצר הזדהות עם המותג ומעל לכל, בידול מנצח מול המתחרים.

לקוחותינו היקרים