הפקת תוכן לערוצי יוטיוב

הפקת תוכן לערוצי יוטיוב

הפקת סרטונים

אנו בשקוף מדיה מספקים תוכן דיגיטלי מכל הסוגים, בין אם כתיבת תוכן לאתר, תוכן לאתרי חדשות וכדומה. בתור ספקי תוכן, אנחנו יודעים לספק ללקוחות שלנו גם תכני וידאו. ישנם לקוחות אשר בוחרים למתג את העסק שלהם בעזרת סרטון תדמית מושקע, שנעשה ברמת הפקה גבוהה ומושקעת. עם זאת, ישנם לקוחות שמלבד סרטון תדמית, משלבים בפעילות השיווקית שלהם תכני וידאו באתר או בערוץ היוטיוב שלהם.

סרטונים אלו טובים למספר מטרות. הראשונה, היא האפשרות להציג את המומחיות של העסק במוצרים או שירותים מסוימים. למשל, עורך דין יכול לייצר סרטונים קצרים, כאשר בכל אחד מהם הוא מסביר על תחום המומחיות שלו, ומדגים אותה בקצרה. כך הלקוחות למדים באילו תחומים עורך הדין מתמחה, וכן מקבלים רושם על עורך הדין עצמו. שנית, סרטונים טובים מאד ליצירת נוכחות באינטרנט: כאשר מחפשים שירות מסוים בגוגל, לא פעם גוגל בוחר להציג תצוגה טורית של סרטונים רלוונטיים לחיפוש. אם בעל העסק מעלה סרטונים רלוונטיים בתחום מסוים, הוא מגדיל בכך את הסיכויים שהלקוח הפוטנציאלי יגיע אליו דרך הסרטונים. סרטונים אגב הם דרך לקבל חשיפה בתשלום בעלות נמוכה יחסית, היות והעלות של פרסום על חשיפות לסרטונים בגוגל, לרוב נמוכה יותר מן העלות של פרסום ברשת החיפוש של גוגל.

אנו בשקוף מדיה יודעים לייצר עבור הלקוחות שלנו סרטונים בכל הרמות, בהתאם לתקציב של הלקוח: בין אם הפקות מורכבות, ובין אם צילומי סרטונים פשוטים וקצרים בעלות נמוכה, והישענות על מאגרי סרטונים לצורך השלמת חוויית הצפייה בסרטון.

לקוחותינו היקרים