ייעוץ ואסטרטגיה שיווקית

ייעוץ ואסטרטגיה שיווקית

אסטרטגיה שיווקית

לאורך השנים, אנחנו בשקוף מדיה סייענו לקידומם והצלחתם של מאות עסקים קטנים ובינוניים בישראל. כחברה המתמחה בבניית אתרים וקידום באינטרנט, הניסיון שלנו בעבודה עם המגזר העסקי, מעניק לנו זווית ראייה מקצועית להיבטים רבים של ניהול וקידום עסקים, ומאפשר לנו לתת מענה בתחום של ייעוץ ותכנון של אסטרטגיה שיווקית.

מתי מגבשים אסטרטגיה שיווקית?

אסטרטגיה שיווקית מגבשים באחד משני מצבים: מצב אחד הוא במהלך חייו הרגיל של עסק. לרוב, כאשר לקוח חדש מגיע אלינו לשקוף, אנחנו לומדים על העסק שלו וגם על אישיות הלקוח, ומנסים להתאים עבורו את האסטרטגיה השיווקית המתאימה לו בהתאם לתחום העיסוק, תקציב והשגת יעדים בצורה יעילה. ההנחה היא שהלקוח שלנו כנראה מכיר את תחום העיסוק שלו טוב יותר מאיתנו, והוא פנה אלינו משום שהוא זיהה שהוא לא מצליח לפרוץ לתחום שיווק מסוים. במקרה הזה, אסטרטגיה שיווקית היא למעשה גיבוש מתווה עבודה עבור הלקוח, שתביא להגדלת הביקוש למוצר או לשירות מסוימים.

המצב השני בו מגבשים אסטרטגיה שיווקית הוא במצב של שינוי מאג׳ורי, כגון פתיחת עסק או חברה, מיזוג בין חברות, השקה של שירות חדש וכדומה. במצב הזה, גיבוש האסטרטגיה השיווקית הוא נרחב יותר, וכולל לא פעם גם מיתוג, הגדרת ערכים למותג, מיתוג הלוגו של העסק ואף תכנון המוצר או השירות ביחד עם הלקוח.

אנחנו בשקוף מדיה מנוסים בגיבוש אסטרטגיה ללקוחות שלנו, וביצירת נוכחות שיווקית חיובית דיגיטלית עבורם לצורך השגת יעדים עסקיים.

לקוחותינו היקרים