כתיבת תקנון ומדיניות אתר

כתיבת תקנון ומדיניות אתר

כתיבת תקנון לאתר אינטרנט תקנון אתר, תנאי שימוש, מדיניות פרטיות והצהרת נגישות באים להסדיר את היחסים או ההתקשרות של בעל האתר עם הגולש בו, לבין מנהלי האתר ובעליו ולבין לקוחות הרוכשים מוצר או צורכים שירות או מידע לגביו. המחוקק הישראלי קבע אי אילו חוקים ורגולציות הנוגעות ליידוע הגולש ועל זכויות וחובות בעלי האתר בנוגע להעברת, אגירת ושליחת מידע ברשת. לכן- עלינו כבעלי אתרים, לחקור ולהבין את מחויבויותינו כלפי הגולש והרוכש באתר.

תקנון אתר ומדיניות ברורה שומרים על הגולש – אבל גם עלינו

לצערנו ישנם לא מעט גורמים שמנסים לתבוע בשיטת "מצליח", חלק מהם נטפלים לבעלי אתרים בלי הנגשה, חלק על אי-ידוע על צורות ביטול, שכן, על בעל חנות מקוונת (וגם פיסית) לכתוב בצורה ברורה את מדיניות הביטולים ודרכי ההחזרה של מוצר או זיכוי על שירות לפי החוק, או בקביעה של בית העסק לתנאים מסויימים- בשונה מהחוק ובהתאם אליו. תקנון מתאים המסדיר את כל התנאים, מבהיר מה המידע שנאגר ומה ההשתדלות שנעשתה על מנת למנוע כל עבירה על החוק, וכן דרכי התקשרות עם בעלי האתר באם נפלה טעות.

האם כל התקנונים נולדו שווים?

בקצרה- לא.
באריכות- עצם קיומו של תקנון הוא כבר יתרון, אך אנו איננו מכוסים לגמרי ואף מיצרים פתח לצרות- אם לא נכסה את עצמנו מכל דבר אפשרי ו\או נכתוב דבר מה שאיננו נכון ו"מחייב" משפטית לכל דבר ועניין, לכן לכל אתר ולכל שירות ומוצר- יצטרך תקנון שונה, שעריכתו מחייבת עורך דין המעורה בנושא המשפטי שאנו באים לפתור.

תקנון אתר ומדיניות משלוחים, הצהרת נגישות ומדיניות פרטיות הם נושאים חשובים שאין לזלזל בהם ויכולים לעלות לנו הרבה כסף וכאב ראש באם תגיע תביעה או דרישה אחת אפילו, לכן אנו ממליצים לכתוב תקנון איכותי שמגן עלינו ולא לקחת סיכון מיותר.

מחירון כתיבת תקנון ומדיניות אתר בשקוף מדיה:

  • כתיבת תקנון ומדיניות אתר תדמית- החל מ 800 ₪ הכולל שיחה טלפונית \ ZOOM עם עורך דין, כתיבת תקנון וסבב תיקונים אחד.
  • כתיבת תקנות אתר מכירות מוצר סטנדרטי- החל מ 1,500 ₪ וכולל שיחה טלפונית \ ZOOM עם עורך דין, כתיבת תקנון וסבב תיקונים אחד.
  • כתיבת תקנון לאתר גדול \ במציע שירות או מוצר שאינם סטנדרטיים- המחיר יותאם מראש לאחר שיחה עם בעלי האתר, תלוי במורכבות.

לקוחותינו היקרים