עיצוב אתרים, ממשקים UX&UI

עיצוב אתרים, ממשקים UX&UI

Web Design

בשקוף מדיה מעצבים אתרי וורדפרס ברמה הגבוהה ביותר בשוק. כל אתר מעוצב בתהליך של דיאלוג עם הלקוח, מתוך קשב לצרכי הלקוח וחתירה משותפת לתוצאה איכותית. כאשר אנחנו מעצבים אתר, אנו שמים דגש רב על חוויית המשתמש (User Experience או UX), כלומר שהגלישה באתר תהיה נעימה וזורמת עבור המבקרים באתר. כמו כן, אנו שמים דגש על הממשק והתקשורת של המשתמשים עם האתר (UI), כך שהגולשים יוכלו להפיק מהאתר של העסק שלכם את המירב עבורם, ולעבוד איתו בקלות.

כיצד יודעים לזהות אתר אינטרנט מוצלח ויפה באמת? כאשר האתר כולו נראה כמו יצירה שלמה ואחידה, ושהשלם נראה גדול מסך כל חלקיו. בפועל, האתרים המוצלחים באמת דווקא מורכבים מהמון חלקים קטנים, אשר בכולם הושקעה מחשבה, ושום פרט קטן אינו שם במקרה: העיצוב של המדיה באתר, צבעי האתר, הטקסטים באתר, הטקסט שבכל כפתור והכיתובים המניעים את הגולש לפעולה בטפסים הקוריאם לגולש ״ליצור קשר״. האתרים שאנו בונים נראים טוב, מושכים את העין, וגורמים לגולשים לרצות לראות מה יש לכם להציע עבורם.

חשוב לדעת שבניית אתר היא תהליך שעשוי להיות מורכב לפעמים, ולא פעם זה לוקח קצת זמן. אתר אף פעם לא יהיה ״מושלם״: תמיד אפשר לשפר, להתקדם, לעשות טוב יותר, לתקן, לעשות אופטימיזציה. אולם בונים אתר עם שלד עיצובי טוב, שאר הדברים פשוט מסתדרים במקומם הטבעי, ואת התהליך ניתן להמשיך במידת הצורך גם לאחר השקת האתר ברשת.

 

 

לקוחותינו היקרים