פרסום בלינקדאין

פרסום בלינקדאין

כמו פלטפורמות פרסום רבות ומוכרות, כך גם הרשת החברתית-עסקית לינקדאין מציעה לפרסם בה את מרכולתנו, אך האם הפרסום בלינקדאין מתאים לכל עסק?

למה צריך פרסום בלינקדאין?

עסקים רבים אשר פונים ללקוחות עסקיים שאינם במגזר הפרטי ואשר להם תפקידי מפתח בחברות עתירות ידע \ טכנולוגיה נוטים לחשוב שלקוחותיהם נמצאים בכל רשת חברתית ושכל קמפיין- ככל שיהיה מושקע יותר כך יבצע את המטרה, אך הדבר רחוק מלהיות נכון, שכן, מרבית לקוחותינו העסקיים, להם תפקיד מפתח בחברות וארגונים גדולים, אינם מחפשים \ משקיעים את זמנם המקצועי בחיפוש ברשתות כמו פייסבוק או אינסטגרם (להן הם מקדישים זמן פנאי שאיננו בזמן עבודה), אלא מחפשים אנשי מקצוע ומידע מקצועי ברשת הלינקדאין. לכן בשונה מקידום אתרים בגוגל– נדרשת כאן אסטרטגיהותכנון ממוקדים יותר.

איך עובד פרסום בלינקדאין? ולמה זה לא מתאים לכל עסק..

לפרסום ברשת הלינקדאין יש כמה אפשרויות לעבודה, אחת שיותר מתאימה לצרכי מיתוג \ יח"צ וחשיפה, ופחות לייצור לידים, והשנייה מתאימה יותר לייצור לידים והגעה ללקוחות פוטנציאלים.

  1. פרסום ממומן, קמפיינים בלינקדאין ופרסום אורגני של עד 2-3 פוסטים בשבוע- פרסום בלינקדאין מתאפשר היום כמעט כמו בכל פלטפורמה שמציעה לנו אפשרויות פרסום. ישנו הפרסום "הקלאסי" של PPC= Pay Per Click (שלם על כל קליק) וישנו הפרסום השנוי במחלוקת PPV= Pay Per Views (שלם עבור צפיות), מניסיוננו- שניהם יניבו תוצאות חלשות למדי בכל הנוגע להמרות. לכן יש לקחת את פלטפורמת הפרסום פה בעירבון מוגבל, להבין שהקמפיינים שפועלים פה, על קהל מקצועי- לרוב ישרתו מטרות חשיפה ויחסי ציבור לעסק שלנו, כגדול ש"משקיע בלינקדאין", כי הוא יכול ו"צריך" (צריך לא כצורך כמאי אלא כחסם כניסה לחברה בפרופיל גבוה- בעיניי לקוחותיו הפונטציאלים*), ולכן ישנו צורך מהותי בחשיפה לצרכי המיתוג של העסק ומיצובו כעסק "גדול \ מצליח \ טכנולוגי \ מתקדם" או כל התשובות נכונות..
  2. פרסום פרסונלי – עם בוט- בוט לינקדאין הינו מוצר שלא הרבה מכירים, אבל הרבה נתקלו בו, כשקיבלתם הודעה שנראה של רובוט שמציע לכם להצטרף לרשת שלו ומנסה להפוך אתכם לחברים, ואם הוספתם את המשתמש לרשת שלכם מיד תקבלו הודעת מכירה. השיטות האלו הוגבלו על ידי לינקדאין עד כדי חסימת חשבונות לאחרונה, למשתמשים אשר עוברים על תקנון הפרסום והשימוש (כ- 20 שליחות ביום).
  3. פרסום פרסונלי בלינקדאין- מבוצע ידנית- המוצר היוקרתי ביותר לפרסום בלינקדאין, שמאפשר לנו להגיע ללקוחות פונטציאלים ומניסיוננו- עובד הכי טוב לרוב הקהלים- למטרת איסוף לידים, מה שאנחנו עושים זה למפות קהלי יעד פונטציאלים- מין, תפקיד, הכנסה, הגדרות מתקדמות של שירותים ותחומי עניין, ולפנות בצורה יזומה- כמו בוט (אבל לא) בצורה ידנית אחד אחד- באימייל, שליחה של הודעה אישית שממנה אנו מנסים ליצור התקשרות רלוונטית.

מעוניינים לשמוע עוד על איך נבצע את הפרסום שלכם בלינקדאין

לקוחותינו היקרים

דדליפט פירמה בעמ
דדליפט פירמה בעמ
02/03/2022
משרד רציני , דואג ללקוחות שלו , מקצוענים. ממליץ
שלי ימין
שלי ימין
27/01/2022
שירות מכל הלב! ישב איתנו על אופטימיזציה לאתר יותר משעה והראה תוצאות!
Haim Melman
Haim Melman
24/11/2021
Shakuf Media made for me an evaluation of modification for an old website. Elad of Shakuf Media was very responsive, dedicated time and attention to provide me with useful information and options for the handling of the website. The interaction with Elad was of great value for me as well a pleasant. Thanks Elad.
Yoga Shala Oranit Laura Naccache
Yoga Shala Oranit Laura Naccache
23/11/2021
אלעד אדיב זמין מהיר פשוט תענוג לעבוד איתו. תמורה משתלמת בהחלט על המחיר שלכם. תודה על הכל אלעד
gadi cygler
gadi cygler
14/11/2021
שירות אדיב ויעיל ומעל הכל מקצועי ברמה הכי גבוהה שנתקלתי ממליץ בחום!!!
MorazWEB בניית אתרים
MorazWEB בניית אתרים
22/07/2021
למרות שאנחנו מתחרים שקוף מדיה ראו בקשה לעזרה שלי בקבוצה בפייסבוק ולא היססו להתחבר אל המחשב שלי בשליטה מרחוק ולתת לי עזרה המלווה בהסברים מלאים ואף יצרו עבורי משהו טכני שהייתי צריך. אם זה השירות כקולגה אני רק יכול לדמיין איך יראה השירות ללקוח. אם היה אפשרות לדרג ב 10 כוכבים במקום ב 5 הייתי עושה את זה בלי להסס.
שרון שנרך
שרון שנרך
27/06/2021
אני עובדת עם שקוף כבר יותר משנה ואני ממליצה בחום! שירות מהיר, מקיף, לבבי ומקצועי שמחה שמצאתי אותם
תמר חבורה
תמר חבורה
08/06/2021
תודה ענקית לאלעד ולצוות שקוף מדיה שפעלו עבורי מעל ומעבר ובשעות לא שעות , כשגוגל השעו לי את החשבון הם נלחמו בשבילי מול שעון הזמן כדי להחזיר את החשבון לפעילות , ישר כוח !