פרסום מאמרים באתרי חדשות

פרסום מאמרים באתרי חדשות

פרסום באתרי חדשות

קידום אתרים נעשה בעבודה על מספר רב של פרמטרים במקביל. אחד הפרמטרים הינו הכנסת קישורים מאתרים המדורגים גבוה מבחינת גוגל. דרך קלה ומוצלחת לעשות זאת, היא הכנסת קישורים על ידי פרסום כתבות ממומנות באתרי חדשות. אתרי חדשות, בין אם אתרי חדשות ״קטנים״ מקומיים ובין אם מאתרים מוכרים וגדולים יותר כמו Ynet, כלכליסט, הארץ, וואלה, מאקו וכדומה, מאפשרים את פרסומן של כתבות בתשלום. האתרים הללו נהנים מטראפיק שנע בין סביר (האתרים הקטנים) לבין מעולה (האתרים הגדולים), יש בהם מספר רב של עמודים עם תוכן מקורי והם מתעדכנים בתדירות גבוהה, ולכן גוגל מחשיב אותם כדומיינים איכותיים. משום כך, הכנסת קישור מאתרי חדשות תורמת רבות לקידום האתר שלכם בגוגל.

אתרי חדשות צריכים להתפרנס

ההשקעה בתוכן, כתבים, צלמים, עורכים וכדומה, עולה הון עתק. ההכנסה מפרסומות אינה יכולה לכסות זאת בשום דרך, ולכן בעצם אין אתר חדשות שלא מנצל את איכות הדומיין שלו כדי למכור ספוטים לכתבות ממומנות. ברוב האתרים, בעיקר האתרים האתיים יותר, הכתבות מצויות במעין ״אגף״ מיוחד באתר בשם ״מומלצים״, ״תוכן מקודם״ וכן הלאה. לעתים האתרים משתמשים בסאב-דומיין נפרד לכתבות הממומנות. עם זאת, מה שחשוב לדעת הוא שניתן להוציא מהם קישורים איכותיים. אם נייצר את העוגן שלנו בצורה חכמה ומדויקת, בשילוב עם עוד פרמטרים נכונים של SEO, נרים את האתר שלכם קדימה.

כעת השאלה היא שאלה של מחיר: איך עושים זאת בעלות הנמוכה ככל הניתן. עקרונית, ניתן לפנות אל האתרים האלה ישירות כדי לפרסם אצלם תוכן ממומן, אולם לרוב המחיר שתקבלו מן האתרים עצמם גבוהים יותר מן המחיר שתקבלו אצל ספק כמו שקוף מדיה. מדוע? משום שאנחנו מצויים בהסכמים עם אותם אתרים לרכישת כתבות בסיטונות. כוח המיקוח שלנו גדול יותר, ולכן המחירים שאנחנו יכולים לספק ללקוחות שלנו אטרקטיביים הרבה יותר וכם ההבטחה לפרסום ולעריכה לאחר מכן ועוד כמה יתרונות שעורך יתן רק לנו ולא לכל אחד שפונה.

לקוחותינו היקרים