צילום סיור וירטואלי נתמך גוגל מפות

צילום סיור וירטואלי נתמך גוגל מפות

street view

העולם עובר לצרוך כל דבר פחות או יותר דרך האינטרנט, אולם לעולם הפיזי עדיין יש כמה יתרונות. למשל, כשאנו רוצים לקנות פירות וירקות, אנחנו רוצים להרגיש את הפירות בעצמנו, ולכן רובנו עדיין מעדיפים לקנות אצל הירקן השכונתי. כך גם כאשר אנחנו מחפשים שירות או מוצר שהוא קצת יקר: לא מעט מאיתנו עדיין חוששים מעט מקניות באינטרנט של דברים מסוימים, משום שעדיין קשה לנו לסמוך על המוכר בצד השני. רוצה לומר, גם כיום, בתחומים מסוימים, יש פער מסוימים בין האמון שהלקוח מוכן לתת במוצר שמוכרים לו באינטרנט, לבין המוכר או הספק בצד השני.

אחד הכלים שמאפשרים לגשר על פער האמון הזה, הוא התממשקות של העסק עם גוגל מפות, ומתן אפשרות לביצוע סיור וירטואלי בעסק שלכם דרך גוגל מפות. כיום כאשר אנחנו מחפשים שירות בגוגל, התוצאות הראשונות שיופיעו לנו הן התוצאות הקרובות עלינו על המפה של גוגל מפות, בהתאם למיקום הפיזי שלנו. באופן טבעי, אלו התוצאות שמרבית האנשים לוחצים עליהן כאשר הם מחפשים את השירות ברוב המקרים. אם העסק שלכם שם, והלקוח נכנס לסיור וירטואלי בעסק שלכם, אין ספק שהדבר יגביר את האמון שלו בעסק, אחרי שהוא ראה אותו במו עיניו.

אנו בצענו סיור וירטואלי שכזה עבור נמל יפו המשופץ והמפואר. מוזמנים לראות את הסיור בעצמכם ולחוות בעצמכם את חווית הלקוח של הדור הבא.

נמל יפו

לקוחותינו היקרים