צילום סיור וירטואלי נתמך גוגל מפות

צילום סיור וירטואלי נתמך גוגל מפות

street view

העולם עובר לצרוך כל דבר פחות או יותר דרך האינטרנט, אולם לעולם הפיזי עדיין יש כמה יתרונות. למשל, כשאנו רוצים לקנות פירות וירקות, אנחנו רוצים להרגיש את הפירות בעצמנו, ולכן רובנו עדיין מעדיפים לקנות אצל הירקן השכונתי. כך גם כאשר אנחנו מחפשים שירות או מוצר שהוא קצת יקר: לא מעט מאיתנו עדיין חוששים מעט מקניות באינטרנט של דברים מסוימים, משום שעדיין קשה לנו לסמוך על המוכר בצד השני. רוצה לומר, גם כיום, בתחומים מסוימים, יש פער מסוימים בין האמון שהלקוח מוכן לתת במוצר שמוכרים לו באינטרנט, לבין המוכר או הספק בצד השני.

אחד הכלים שמאפשרים לגשר על פער האמון הזה, הוא התממשקות של העסק עם גוגל מפות, ומתן אפשרות לביצוע סיור וירטואלי בעסק שלכם דרך גוגל מפות. כיום כאשר אנחנו מחפשים שירות בגוגל, התוצאות הראשונות שיופיעו לנו הן התוצאות הקרובות עלינו על המפה של גוגל מפות, בהתאם למיקום הפיזי שלנו. באופן טבעי, אלו התוצאות שמרבית האנשים לוחצים עליהן כאשר הם מחפשים את השירות ברוב המקרים. אם העסק שלכם שם, והלקוח נכנס לסיור וירטואלי בעסק שלכם, אין ספק שהדבר יגביר את האמון שלו בעסק, אחרי שהוא ראה אותו במו עיניו.

אנו בצענו סיור וירטואלי שכזה עבור נמל יפו המשופץ והמפואר. מוזמנים לראות את הסיור בעצמכם ולחוות בעצמכם את חווית הלקוח של הדור הבא.

נמל יפו

לקוחותינו היקרים

דדליפט פירמה בעמ
דדליפט פירמה בעמ
02/03/2022
משרד רציני , דואג ללקוחות שלו , מקצוענים. ממליץ
שלי ימין
שלי ימין
27/01/2022
שירות מכל הלב! ישב איתנו על אופטימיזציה לאתר יותר משעה והראה תוצאות!
Haim Melman
Haim Melman
24/11/2021
Shakuf Media made for me an evaluation of modification for an old website. Elad of Shakuf Media was very responsive, dedicated time and attention to provide me with useful information and options for the handling of the website. The interaction with Elad was of great value for me as well a pleasant. Thanks Elad.
Yoga Shala Oranit Laura Naccache
Yoga Shala Oranit Laura Naccache
23/11/2021
אלעד אדיב זמין מהיר פשוט תענוג לעבוד איתו. תמורה משתלמת בהחלט על המחיר שלכם. תודה על הכל אלעד
gadi cygler
gadi cygler
14/11/2021
שירות אדיב ויעיל ומעל הכל מקצועי ברמה הכי גבוהה שנתקלתי ממליץ בחום!!!
MorazWEB בניית אתרים
MorazWEB בניית אתרים
22/07/2021
למרות שאנחנו מתחרים שקוף מדיה ראו בקשה לעזרה שלי בקבוצה בפייסבוק ולא היססו להתחבר אל המחשב שלי בשליטה מרחוק ולתת לי עזרה המלווה בהסברים מלאים ואף יצרו עבורי משהו טכני שהייתי צריך. אם זה השירות כקולגה אני רק יכול לדמיין איך יראה השירות ללקוח. אם היה אפשרות לדרג ב 10 כוכבים במקום ב 5 הייתי עושה את זה בלי להסס.
שרון שנרך
שרון שנרך
27/06/2021
אני עובדת עם שקוף כבר יותר משנה ואני ממליצה בחום! שירות מהיר, מקיף, לבבי ומקצועי שמחה שמצאתי אותם
תמר חבורה
תמר חבורה
08/06/2021
תודה ענקית לאלעד ולצוות שקוף מדיה שפעלו עבורי מעל ומעבר ובשעות לא שעות , כשגוגל השעו לי את החשבון הם נלחמו בשבילי מול שעון הזמן כדי להחזיר את החשבון לפעילות , ישר כוח !