חיים בעוצמה- LYPOWER.CO.IL

חיים בעוצמה- LYPOWER.CO.IL

תגית סיווג תחום עיסוק: אתר ליועץ עסקי, אתר למאמן

מי ולמה אנחנו

הדרך שלנו

התחלנו כל אחת מנקודת התחלה שונה ואפילו אחרי שהתחלנו לעבוד יחד לקח לנו קצת זמן להבין עד כמה אנחנו רואות עין בעין ולב אל לב את הדרך העסקית ואת הלקוחות שלנו. בהתחלה בעיקר הופתענו לגלות שאנחנו מדברות וחושבות באותה שפה ואפילו באותו קצב.

יצאנו לדרך עם התכנית "על הבמה". בסיום המחזור השלישי, פתחנו את תכנית הליווי "החממה", ורק אחרי שהעברנו יחד הרצאה גדולה, נפל האסימון שזה "מנט טו בי". צ'יק צ'ק כל אחת ארזה את הנכסים העסקיים שלה כרווקה, ועברנו לבית המשותף של "חיים בעוצמה" – ביה"ס לאומץ ועשייה עסקית.

אנחנו משלבות בייעוץ העסקי גם את הפן הרגשי, הרוחני והאימוני, מתוך הבנה שאם נצעד רק עם הצד הפרקטי, שיודע, שמבין, שעושה – אבל לא תתלווה אליו הנשמה, התשוקות, הקשבה פנימה, אז לעולם לא נגיע למקום אליו אנחנו שואפות להגיע. אותו הדבר רלוונטי גם להפך – רק עבודה פנימית ללא הוצאה לפועל, זה כמו להתפלל לזכות בלוטו בלי לקנות כרטיס…

ככה הכל התחיל, בתכנית "על הבמה" ⇓⇓

אבל, מאיפה כל אחת מאיתנו התחילה? טוב שאת שואלת!

אירה דותן

אני עו"ד בתחום הנדל"ן, בעלת תארים מתקדמים מגוונים (פילוסופיה, מדעי המדינה, קרימינולוגיה ומשפטים). במקביל ללימודי באקדמיה העמקתי בלימוד ותרגול בכל הקשור לתורת הנסתר והרוח. חלמתי לעזור לאנשים ללמוד כיצד להגשים כל חלום שיש להם, אם הם מוכנים לפעול כדי שזה יקרה. צברתי ניסיון רב בניהול פרויקטים מורכבים של מכירות בנדל"ן, ואחרי שבני הבכור נולד, החלטתי שזה הזמן לקחת את החלום שלי צעד אחד קדימה – ולהפוך אותו למציאות. ארזתי את כל האומץ שיש בי ויצאתי לדרך חדשה.

אירה דותן

גליה דונת-לויטן

אני מהנדסת תעשייה וניהול בעלת תואר שני בשיווק. עסקתי במשך שנים כיועצת בתחום האסטרטגיה השיווקית ושירות הלקוחות כשכירה, וליוויתי פרויקטים גדולים בתחומי הקמעונאות והמלונאות. אחרי שחזרתי מרילוקשיין של 4.5 שנים עם 3 ילדות קטנות החלטתי "לעשות לביתי". הבנתי שחשוב לי להיות אמא נוכחת ובמקביל להעביר הלאה את הידע והכלים שצברתי כיועצת שיווקית ומאמנת עסקית, לנשים כמוני, שרוצות גם להקדיש זמן לבית וגם לפתח ולממש את עצמן.

גלית דונת לויטן

ויחד אנחנו חיות בעוצמה

במודל שלנו אנחנו מביאות את קהל הלקוחות שלנו לקידמת הבמה, מאפשרות להן לבטא את מי שהן, את החלומות והיכולות שלהן, לשפר את מיומנות הביטוי באופן עסקי, להפוך את זה למהלך מנצח, ליצור מנגנוני שיווק ומכירה שעובדים ואז ליצור את הקפיצה הבאה שלהן.

אנחנו מבינות לעומק מה זה אומר לג'נגל בית, משפחה ועסק, וגם זמן לעצמנו, אבל אנחנו לא מוותרות לעשייה העסקית בעזרתה אנחנו מביאות את עצמנו לידי ביטוי, מתפרנסות ועוזרות לעצמאיות נוספות לעשות אותו הדבר.

אירה דותן וגלית דונת לויטן

להיות חלק מהדרך של חיים בעוצמה

התכניות והתכנים שתמצאי פה באתר שלנו, הם תולדה של תקשורת עם הלקוחות שלנו, שבזכות הקשבה לצרכים שהן העלו במהלך הליוויים שלהן, פיתחנו תכניות שיתאימו להן ככפפה ליד. מקוות שתמצאי באתר ובתכנים את מה שאת מחפשת עבורך, עבור העסק שלך ועבור הצעד הבא שלך בחיים.

איך את יכולה להיעזר בנו:

תכנית הליווי החממה – ליווי אישי במסגרת קבוצתית לעצמאיות שמבינות שיחד מגיעים הכי רחוק והכי גבוה.

ליווי אישי – יד ביד, צעד צעד, לבעלות עסק מתקדמות.

"המוצר החינמי הראשון שלך" – הכלי הטוב ביותר ליותר לקוחת בפחות מאמץ – הקורס הדיגיטלי שמלווה אותך צעד צעד לפיתוח מוצר חינמי, כדי שהשיווק שלך יביא לך את התוצאות והלקוחות שאת רוצה ויכולה.

"החכמולוגית" – הספרייה הדיגיטלית לעצמאיות – את רוצה לדעת איך לשווק את עצמך ומעדיפה ללמוד ולהתקדם בקצב שלך? בעשרות הדרכות דיגיטליות מקצועיות במנוי סופר משתלם.

קהילת הפייסבוק שלנו: "המועדון – מרחב עבודה לעצמאיות" – המקום לפתוח בו את הבוקר שלך, לתכנן, להתייעץ ולקבל דרייב יומיומי לגבי הפעולות הקטנות שיביאו לך תוצאות גדולות.

הגיע הזמן לעשות את פריצת הדרך הבאה שלך בעסק?

הצטרפי אלינו.

"כשאת מתפתחת, העסק שלך מתפתח. כשהעסק שלך מתפתח – את מתפתחת" (גליה ואירה)

שיתוף ושליחה מהירה
רוצה גם אתר כזה?