שרונה בן אור

בית » אתרים לדוגמא » שרונה בן אור

שרונה בן אור

שרונה בן אור, מוכרת לכם מאמצעי התקשורת השונים שדיווחו על המקרה שלה והכו גלים בארצנו הקטנה. את שרונה פגשנו רגע לפני "הפריצה" הגדולה עם הסיפור וההתגבשות לכדי העשייה המבורכת של שרונה בימינו.

מדהימה הדרך שעברנו יחד, והתהליך שעשינו- הדבר הראשון שהיה בולט מאוד הוא שהתוכן של שרונה הוא חשוב וחייב להגיע לכולם. זיהינו שהמיתוג של שרונה מכוון (בלי להתכוון) לקהלים מאוד מסויימים שמתקשרים בעיקר להעצמה נשית, קונוטציות של אלימות נשים ודרכי מניעתן, ולכן היה חשוב לעשות סדר במיתוג, ידענו שזוהי סוג של שליחות שהתוכן יגיע לכולם.

לכן תחילה ישבנו לספר את הסיפור של שרונה, שהיה צריך מיקוד של כותבת תוכן מקצועי- "סטורי טלר", שיכתוב מנקודת המבט שלה את התוכן ובשפה שהולמת ומתאימה לה. התעכבנו על כל מילה, הורדנו תכנים, שינינו שמות להרצאות, חידדנו וליטשנו עד שיצא עשן. לאחר מכן עיצוב ומיתוג מחדש של כלל החומרים הגרפיים של שרונה, המיקוד של האתר הישן טרם שיפוצו ובניתו מחדש על ידינו- היה בעולמות של שכול, כאב, יגון ובעיקר שלט בהן מוטיב הצבע השחור, זיהינו שעל מנת לפרוץ אנו חייבים לשנות גישה, והתמקדנו בשינוי הצבעוניות והמיתוג משפה של שחור ורציני- לצבעוני ומזמין, שהתכתב עם אישיותה הצבעונית של שרונה עצמה.

בהקמת האתר התמקדנו בהעצמת והדגשת האישיות והתכנים, מתאפיין בבניה שתאפשר התפתחות לרוחב בכל שלבי העשייה, הכנה לתוכן הבא ומקום לעדויות שיצטברו לגבי התכנים. והנה התוצאה.

תודה הינה מילה קטנה.. כל רגע ורגע היה שווה ובגדול... מהשיחה הראשונה הבנת וירדת לפרטי פרטים והנה אתר שאני לא מפסיקה לקבל עליו שבחים. תודה אנשים וחברים מדהימים 💓 מקצוענים פרפקציוניסטים ויורדים לרזולוציות על מנת "להטיס" את הפרוייקטים שהם עובדים עליהם... תודה לכם אני כמובן המלצתי לבעלי עסקים שאני מכירה
שרונה בן אור
שיתוף ושליחה מהירה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
רוצה גם אתר כזה?!
Open chat