מה נוכל לעשות עבורך?

הפקת תוכן וכתיבה לכל מטרה

איך הוכתר התוכן למלך האינטרנט?

האינטרנט מושתת כל כולו על תוכן. לכל אחד יש סיפור, מסר או דעה. אבל זה לא מספיק. על מנת לייצר עניין ומעורבות- צריך לייצר תוכן איכותי.

המרכיב הסודי שמרכיב כל פוסט ויראל- סיפור

אנשים אוהבים לשמוע סיפורים ולקרוא דברים שמרגשים אותם. תנו להם את זה…

אחד הדברים שאנחנו הכי אוהבים זה לספר את הסיפור של כל מותג, חברה או עסק. כמו כל תהליך, אנו מתחילים בבניית התשתית לתקשורת שיווקית המניעה להצלחה. האסטרטגיה נבנית על פי מאפייני העסק תוך גיבוש מסרים שיווקיים לבניית ערכי המותג ויצירת בידול תחרותי. כתיבת התוכן השיווקי והעסקי מאפשרים לעסק לתקשר עם קהל היעד הרצוי במטרה להרחיב את הפעילות העסקית ולעמוד ביעדים העסקיים.  

שקוף מדיה מובילים את תחום כתיבת התוכן בישראל ומלווים עשרות חברות ועסקים בשירותי כתיבת תוכן מקורי, ייחודי, השראתי ומניע לפעולה- לכל מטרה ולכל פלטפורמה. בין אם מדובר בכתיבה שיווקית בעברית או באנגלית, כתיבת מאמר קידום, תוכן לאתר אינטרנט, קופירייטינג ומיקרו קופי, מחלקת המרקום (שילוב של המילה Marketing והמילה Communication) שלנו תגדיר את העסק בצורה מדוייקת והולמת למידותי ותנגיש את התוכן בצורה שתעורר אצל הקורא (והלקוח הפוטנציאלי שלנו) עניין ורצון לקנות כאן ועכשיו את מה שיש לך להציע לו. כחלק משירותינו אנו מציעים פתרון כולל של כתיבת תוכן היוצר ערך ובידול אמיתי, המדגיש את התועלות שהלקוח הפוטנציאלי שלך ירכוש אצלך ובכך להגדיל את סיכויי ההצלחה שלנו.