מה נוכל לעשות עבורך?

פיתוח אתרים וחנויות

האינטרנט מהווה את הזירה המרכזית לעסקים מודרניים וכדי שהעסק שלך יהיה נוכח ויבלוט בזירה יש להשקיע בבניית אתר אינטרנט. בין אם מדובר באתר תדמית או פלטפורמת מסחר ומכירות- ישנן אינספור אפשרויות לבניית אתר אינטרנט ואנו מתמחים בכולן!

תהליך בניית האתר מתחיל בתהליך אפיון ראשוני ומעמיק להגדרת הצרכים והדרישות מהאתר. בהמשך מגובש העיצוב והקרייטיב אשר ייתנו לאתר שלכם את הלוק המתאים. שלב הפיתוח מתמקד בבניית flow נכון לאתר שיאפשר פונקציונליות מירבית בדגש על חוויית הלקוח והגולש באתר. צוות שקוף מדיה ילוו אתכם בכל השלבים עד להשקה המיוחלת של אתרכם החדש.

שקוף מדיה מתמחה בבנייה ופיתוח של אתרי אינטרנט וורדפרס על פי תבנית או בהתאמה אישית המותאמים למגוון סוגי העסקים והלקוחות. נסיון רב השנים שלנו מאפשר מתן פתרונות לאתרי תדמית לעסקים קטנים ועד אתרי מכירה ו- e-commerce בינלאומיים מורכבים. לכל לקוח מותאם הפתרון המושלם לצרכיו ולצרכי העסק שלו.

מרגע השקת האתר החדש מציעה שקוף מדיה שירותים משלימים לתמיכה, ניהול תוכן, אופטמיזציה וקידום אתרים במנועי החיפוש (SEO), אינטגרציות מתקדמות לפיתוח תהליכי אוטומציה ועוד- כל זאת על מנת להבטיח כי האתר שלכם יככב בזירה האינטרנטית.

כי ההצלחה שלך זו הגאווה שלנו!

פיתוח ובנית
אתר
תדמית לעסק

אתר One Page
וכרטיס ביקור דיגיטלי

פיתוח
קטלוגים ואתרי מסחר

אתרים ועבודות נבחרות