מערכת CRM – Power link

מערכת CRM – Power link

מערכת CRM Power link פאוור לינק- היא תוכנה לניהול לקוחות ומכירות בענן: הנהלת חשבונות, ניתוח לוחות בקרה ומעקב משימות. תוכנת CRM מתקדמת. מערכת איכותית. מערכת מתקדמת לניהול לידים. תוכנת CRM מותאמת אישית. מחירים אטרקטיביים למשתמש. שירותים: ניהול משימות, ניהול קריאות שירות, ניהול יומן פגישות.

מהתוכנות הותיקות ומפותחות בשוק. לה מאות אלפי לקוחות מסביב לעולם, תמיכה נהדרת בשירותי אוטומציה ואפשרויות רבות.

מהיכרות שלנו עם המערכת וביצוע התממשקויות רבות אליה אנו מנוסים ויכולים לעשות כל תהליך שהמערכת מציעה ואף ביצוע אוטומציה לתהליכים ונתונים שאין באפשרות המערכת להציע או לחתוך, ואנו יוצרים עבורם מערכי קוד חינויים (סקריפטים) אשר מזריקים את המידע לאחר עיבודו מחדש.

כמערכת לה אפשרויות רבות ומגוונות וכמערכת מקיפה מספר שירותים רב- פאוור לינק מציעה עוד שירותים מעבר ל CRM, המשולבים בתוך המערכת שלה ומאפשרים בין היתר-

  • מערכת דיוור- שליחת דיוור לנמענים- בצורה אוטומטית דרך המערכת או תוך שימוש במערכת דיוור חיצונית בהתממשקות נוספת.
  • מערכת ERP- לניהול מלאי- אמנם מודול זה איננו המודול המרכזי במערכת פאוור לינק, אך היא מאפשרת שימוש מתקדם ביצירת פריטים ומקטים, אשר אפשר לסנכרן למערכת חיצונית לניהול מלאי, ואף לפתח על גבי הפאוור לינק את המערכת שתשלוט על המוצרים\ההזמנות שלנו.

לקוחותינו היקרים

דדליפט פירמה בעמ
דדליפט פירמה בעמ
02/03/2022
משרד רציני , דואג ללקוחות שלו , מקצוענים. ממליץ
שלי ימין
שלי ימין
27/01/2022
שירות מכל הלב! ישב איתנו על אופטימיזציה לאתר יותר משעה והראה תוצאות!
Haim Melman
Haim Melman
24/11/2021
Shakuf Media made for me an evaluation of modification for an old website. Elad of Shakuf Media was very responsive, dedicated time and attention to provide me with useful information and options for the handling of the website. The interaction with Elad was of great value for me as well a pleasant. Thanks Elad.
Yoga Shala Oranit Laura Naccache
Yoga Shala Oranit Laura Naccache
23/11/2021
אלעד אדיב זמין מהיר פשוט תענוג לעבוד איתו. תמורה משתלמת בהחלט על המחיר שלכם. תודה על הכל אלעד
gadi cygler
gadi cygler
14/11/2021
שירות אדיב ויעיל ומעל הכל מקצועי ברמה הכי גבוהה שנתקלתי ממליץ בחום!!!
MorazWEB בניית אתרים
MorazWEB בניית אתרים
22/07/2021
למרות שאנחנו מתחרים שקוף מדיה ראו בקשה לעזרה שלי בקבוצה בפייסבוק ולא היססו להתחבר אל המחשב שלי בשליטה מרחוק ולתת לי עזרה המלווה בהסברים מלאים ואף יצרו עבורי משהו טכני שהייתי צריך. אם זה השירות כקולגה אני רק יכול לדמיין איך יראה השירות ללקוח. אם היה אפשרות לדרג ב 10 כוכבים במקום ב 5 הייתי עושה את זה בלי להסס.
שרון שנרך
שרון שנרך
27/06/2021
אני עובדת עם שקוף כבר יותר משנה ואני ממליצה בחום! שירות מהיר, מקיף, לבבי ומקצועי שמחה שמצאתי אותם
תמר חבורה
תמר חבורה
08/06/2021
תודה ענקית לאלעד ולצוות שקוף מדיה שפעלו עבורי מעל ומעבר ובשעות לא שעות , כשגוגל השעו לי את החשבון הם נלחמו בשבילי מול שעון הזמן כדי להחזיר את החשבון לפעילות , ישר כוח !